Úvodní seznámení s masáží

Bolest zad je vlastně civilizační nemoc. Stále více lidí naříká na bolest zad, šíje, hlavy a vlastně celého těla.

Chci Vám nabídnout jednu z nejstarších a nejpřirozenějších způsobů léčby - MASÁŽ.

Masáž přirozenou cestou řeší příčinu těchto potíží, bez dalšího zatěžování organizmu různými medikamenty proti bolestem, které pouze na chvilku utlumí bolest, ale neřeší její původ.

Proč je dobrá masáž?

 • Cílem masáží je harmonizace těla a duše.
 • Zbaví Vás únavy, bolesti, svalového napětí, uvolní mysl
 • Masáž připraví duševní pohodu a celkově regeneruje organismus
 • Dlouhodobou a hlavně pravidelnou masáží pozitivně ovlivníte celkový stav organismu

Příprava na masáž
Jdete na masáž poprvé a nevíte, co Vás čeká? Masáž je příjemná a relaxační záležitost, nemusíte se ničeho obávat.

Před masáží:

 • Pokud máte možnost, osprchujte se teplou vodou - prokrvíte tělo, uvolníte se a připravíte na masáž. Masážní oleje a krémy se tak lépe vstřebají a účinek masáže se zvýší.
 • Alespoň hodinu před masáží nejezte, na druhou stranu také není dobré, pokud Vám při masáži "kručí v břiše" - dejte si například ovoce nebo müsli tyčinku.
 • Odložte řetízky, prstýnky, hodinky, sepněte dlouhé vlasy.
 • V případě alergie nebo přecitlivělosti na nějakou látku to sdělte masérovi.
 • Pokud chcete, aby se masér více zaměřil na určitou část těla, tak mu to před masáží sdělte.

Masáže nejsou vhodné při:

 • Horečce, akutních stavech, infekčním onemocnění, po extrémní námaze a vyčerpání, při kožních problémech
 • Vážných onemocněních, hemofilii
 • Zánětu šlach a žil, zlomeninách

Před klasickou masáží nahřívám, na přání zákazníků, masírované partie těla gelovými, bylinkovými nebo třešňovými polštářky. Nahřátím masírované partie dochází ke zvýšenému prokrvení v dané oblasti, čímž se zvýší účinek samotné masáže. Dále zahřívám také masážní oleje, čímž dochází ke zvýšení účinku během masáže lepším vstřebáváním oleje do masírovaných svalů.

K masáži používám kvalitní přírodní oleje značky Sixtus, obsahující 12 druhů bylin. Jsou vhodné pro celkové uvolnění a relaxaci.

Masáž trvá 1 hodinu. Je vhodné ji opakovat v rozmezí 4 – 6 týdnů i po odeznění příznaků potíží k dokonalé relaxaci a mnoho mých klientů již tuto masáž má zařazenou jako trvalou péči o své tělo a zdraví.

Pokud zvažujete masáž, veškeré potřebné informace vám sdělím na tel.:  774 724 771

Omluvte mě, prosím, když nebudu zvedat telefon. Věnuji se jinému klientovi a hned jak to bude možné, ozvu se Vám. Děkuji za pochopení.

Buďte, prosím, ohleduplní a v případě, že nestihnete přijít včas na dohodnutý termín nebo vám něco neplánovaného zabrání vůbec dojít, dejte nám o tom neprodleně vědět. Totéž uděláme i my - stát se může cokoliv. Takto projevená slušnost rozhodně potěší obě strany, dá šanci ostatním čekajícím a posílí důvěru mezi námi.

 

Hledáte vhodný dárek pro své milé nebo vhodnou formu ocenění pro své pracovníky? Nabízíme permanentku. Vhodným dárkem jsou i poukázky v dohodnuté hodnotě. Darujte zdraví.